Shov Paslanmaz Metal Dekorasyon ve Büro Mobilyaları Sanayi Ticaret unvanıyla faaliyet gösteren firmamız, modern ve teknolojik çağın getirdiği yenilikler ve teknik üstünlükleri, ayrıca değişen tasarım, dekorasyon, mimari uygulama ve projeleri dikkate alarak; bu değişimlerin veya yeniliklerin bilincinde olup kalite, güven ve azim ilkelerinden yola çıkarak 10.02.2006 tarihinde Mehmet TURA ve Ali Kemal AYAYDIN adlı şahıslar tarafından sıfır sermaye ile kurulmuştur.

Tüm kurulum (makine vs.) kişisel bazda sağlanan güvenin karşılığı olarak borç şeklinde olup azimle çalışıp ödenmiş, firma borçsuz hale gelmiştir.

Piyasada Shov Metal İsmiyle çağrım yapan firmamız; kalite, güven ve azim üçleminden ödün vermeyerek mağaza sektöründe ses getirmiş, bunu da kuruluşumuzdan bugüne dek gerçekleştirmiş olduğu mağaza dekorasyonlarıyla ortaya koymuştur. Firmamız mimarlar aracılığıyla da olsa Adil Işık, Sarar, İmza, Adwork, Nursace, Kemal Tanca, Bigblue, Accort, Sevenhill, Dijian Dijian, Lufian, Tita, Modella, Kuveyt Türk gibi markaların dekorasyon (Paslanmaz Metal) uygulamasında bulunmuştur.

Ayrıca bu süreç içerisinde piyasa koşullarıyla sıkıntılı dönemler geçiren firmamız on-on beş yıllık dev paslanmaz dekorasyon firmalarıyla rekabetten çekinmemiştir. Kısa dönemde zararlı dahi olsa uzun dönemde kalite farkıyla kârlı durumda bulunmaktadır.

Firmamızın hedefi çok iş yapmak, çok mağaza bitirmek çok para kazanmak olmayıp, kalite ve güven çerçevesi içerisinde, özveri ve samimiyetle ilerlemektir.

Göstergesi referanslarımız, ilkemiz ise müşteri memnuniyeti ve güvenden ibarettir.

Mehmet TURA       Ali Kemal AYAYDIN